PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Media
el: Μέσα
