PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: Media
et: Meedia
