PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Album
fa: آلبوم

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Media
fa: رسانه
