PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Created
hu: Létrehozva

en: Media
hu: Média
