PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat
