PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé
