PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Media
km: មេឌៀ
