PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
