PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Created
mn: Үүссэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
