PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Created
mr: प्रकाशन
