PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Media
oc: Mèdia
