PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Album
ps: البوم

en: Media
ps: رسنۍ
