PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar
