PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Media
ta: ஊடகம்
