PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Media
th: สื่อ
