PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Album
tr: Albüm

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Media
tr: Medya
