PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Album
ur: البم
