PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Album
ar: ألبوم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Media
ar: ميديا
