PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Media
bn: মাধ্যম
