PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
