PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Media
cs: Média
