PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Album
gl: Álbum

en: Created
gl: Creado

en: Media
gl: Medios
