PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Media
hr: Mediji
