PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Media
hy: Մեդիա
