PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Album
lt: Albumas

en: Created
lt: Sukurta
