PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Created
ms: Diciptakan
