PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno
