PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Album
sr: Албум

en: Created
sr: Направљено
