PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Created
sv: Skapad
