PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం
