PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Media
ug: مېدىيا
