PhotoPrism Integration (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Album
uk: Альбом

en: Created
uk: Створено

en: Media
uk: Медіа

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання
