Album Photos (6.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (106 entries)

en: photos
et: pildid

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Image size
et: Pildi suurus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Quantity
et: Kogus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Published
et: Avaldatud

en: File ID
et: Faili ID

en: Display thumbnails
et: Kuva pisipilte

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Desc
et: Kahanev

en: next
et: järgmine

en: Directory
et: Kataloog

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: published
et: avaldatud

en: Languages
et: Keeled

en: Limit
et: Limiit

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: not published
et: avaldamata

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Rearrange
et: Järjesta

en: Sort
et: Järjesta

en: Pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Content ranking
et: Sisu tähtsus

en: Factor
et: Tegur

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Reset Password
et: Küsi uus parool

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: View modes
et: Kuvarežiimid

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
et: Sinu otsing sisaldas liiga palju JA/VÕI operaatoreid. Ainult esimesed @count terminit lisati otsingusse.

en: Influence
et: Mõju

en: Influence of '@title'
et: '@title' mõju

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
et[0]: Tuleb sisestada vähemalt üks märksõna. Kirjavahe märke eiratakse.
et[1]: Tuleb sisestada vähemalt üks märksõna. Märksõnad peavad olema vähemalt @count tähemärki pikad. Kirjavahe märke eiratakse.
