Album Photos (6.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (116 entries)

en: photos
pl: zdjęcia

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Quantity
pl: Ilość

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment ID
pl: ID komentarza

en: Published
pl: Opublikowane

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Authored by
pl: Autor

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: next
pl: nast.

en: Directory
pl: Katalog

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: published
pl: opublikowany

en: Languages
pl: Języki

en: Changes saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Image sizes
pl: Wymiary obrazka

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: previous
pl: poprzedni

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Grid
pl: Siatka

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Images per page
pl: Zdjęć na stronę

en: Rearrange
pl: Kolejność

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Content ranking
pl: Priorytety wyszukiwania treści

en: Factor
pl: Czynnik

en: Cache cleared.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Maximum image resolution
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazka

en: Access type
pl: Dostęp

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
pl: Operator <strong>OR</strong> (pisany wielkimi literami) umożliwia wyszukanie jednego lub drugiego z rozdzielonych nim słów. Przykład: <strong>koty OR psy</strong>.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Edit @title
pl: Edytuj @title

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Use absolute link (begins with "http://")
pl: Używaj odnośników bezwzględnych (zaczynają się od "http://")

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Manage form display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem formularza

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pl: Twoje wyszukiwanie zawierało zbyt wiele wyrażeń i/lub. Tylko pierwsze @count wyrażeń zostało uwzględnionych w wyszukiwaniu.

en: Influence
pl: Wpływ

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
pl: Wpływ jest numerycznym mnożnikiem wykorzystywanym do ustalania kolejności wyników wyszukiwania. Wyższa wartość oznacza, że odpowiadający jej element ma większy wpływ na wynik wyszukiwania; zero oznacza, że element jest ignorowany. Zmiana tych wartości nie wymaga odbudowy indeksu wyszukiwania. Efekt zmian jest natychmiastowy.

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Influence of '@title'
pl: Wpływ '@title'

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
pl[0]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[1]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaki, znaki interpunkcyjne są ignorowane.
pl[2]: Należy podać przynajmniej jedno słowo kluczowe pasujące do treści. Słowa kluczowe muszą mieć co najmniej @count znaków, znaki interpunkcyjne są ignorowane.

en: Output the URL as text
pl: Wyświetl adres URL jako tekst

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
pl: Włącz tą opcję aby wypisywać odnośniki absolutne. Jest to wymagane w przypadku używania ścieżki jako miejsca docelowego.
