Album Photos (6.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Display settings
de: Aazeige-Ystellige

en: Display
de: Aazeig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Comment ID
de: Kommentar-ID

en: File ID
de: Dokumänt-ID
