Album Photos (6.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (28 entries)

en: photos
se: govat

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: published
se: almmuhuvvon

en: Languages
se: Gielat

en: not published
se: ii almmuhuvvon
