Album Photos (6.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (49 entries)

en: photos
ug: سۈرەتلەر

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Languages
ug: تىل

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Image description
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
