Album Photos (6.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: Album
az: Albom

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Upload
az: Yükləmə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Directory
az: Kataloq

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Source
az: Mənbə

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Languages
az: Dillər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Grid
az: Cədvəl

en: Pager
az: Peycer

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Content ranking
az: Məzmun sıralaması

en: Factor
az: Amil

en: Display type
az: Ekran növü

en: Access type
az: Giriş növü

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
az: <strong>OR</strong> böyük hərfi olan iki termindən birini axtarın. Məsələn, <strong>pişiklər və ya itlər</strong>.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Full content
az: Tam məzmun
