Album Photos (6.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: photos
si: ඡායාරූප

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Languages
si: භාෂා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
