Album Photos (6.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: photos
ca: fotografies

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Album
ca: Àlbum

en: Add
ca: Afegeix

en: Display
ca: Visualització

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Photos
ca: Fotografies

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: next
ca: següent

en: Do not display
ca: No el mostris

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: published
ca: publicat

en: Languages
ca: Llengües

en: Limit
ca: Límit

en: Image sizes
ca: Dimensions d'imatge

en: Changed
ca: Canviat

en: previous
ca: Anterior

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: not published
ca: no publicat

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Grid
ca: Graella

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Sort
ca: Ordenació

en: Pager
ca: Paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Content ranking
ca: Rànquing de contingut

en: Albums
ca: Àlbums

en: @count comment | @count comments
ca[0]: @count comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ca: Cerqueu per qualsevol dels dos termes amb <strong>OR</strong> en majúscules. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Image file ID
ca: ID del fitxer de la imatge

en: - All -
ca: - Tot -

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Use absolute link (begins with "http://")
ca: Utilitza un enllaç absolut (comença per "http://")

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: View modes
ca: Modes de visualització

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.

en: Influence
ca: Influència

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
ca: La influència és un multiplicador numèric utilitzat per ordenar els resultats de cerca. Un nombre més alt significa que el factor corresponent té més influència en els resultats de cerca; zero significa que el factor s'ignora. El canvi d'aquests nombres no requereix que es reconstrueixi l'índex de cerca. Els canvis tenen efecte immediatament.

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Output the URL as text
ca: Mostra l'URL com a text
