Album Photos (6.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: photos
nn: bilete

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Do not display
nn: Ikkje vis

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: published
nn: publisert

en: Languages
nn: Språk

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Containing any of the words
nn: Som inneheld kva som helst av dei følgjande orda

en: Containing the phrase
nn: Som inneheld frasen

en: Containing none of the words
nn: Som inneheld ingen av orda

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet
