Album Photos (6.0.0-beta5) - en to or translation catalogue (23 entries)

en: photos
or: ଛବିଗୁଡିକ

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Images
or: ଛବି ଗୁଡିକ

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
