Album Photos (6.0.0) - en to eu translation catalogue (93 entries)

en: photos
eu: argazkiak

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Album
eu: Albuma

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Upload
eu: Igo

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: next
eu: hurrengoa

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Source
eu: Iturburua

en: published
eu: argitaratuta

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Limit
eu: Muga

en: Image sizes
eu: Irudien neurriak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: previous
eu: aurrekoa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Grid
eu: Sareta

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: Rearrange
eu: Berrantolatu

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Factor
eu: Faktorea

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Image file ID
eu: Irudi fitxategiaren IDa

en: - All -
eu: - Dena -

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Asc
eu: Goraka
