Album Photos (6.0.0) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: photos
hy: լուսանկարները

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: published
hy: հրատարակված

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Maximum image resolution
hy: Պատկերի առավելագույն ռեզոլուցիա

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hy: Որենեք երկու տերմերից մեկը մեծատառով <strong>OR</strong>: Օրինակ՝ <strong> կատուներ OR շներ </strong>:

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hy[0]: Դուք պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
hy[1]: Բովանդակության մեջ համապատասխանելու համար պետք է ներառեք առնվազն մեկ հիմնաբառ: Հիմնաբառերը պետք է լինեն առնվազն @count նիշ, և կետադրական նշաններն անտեսվում են:
