Album Photos (6.0.1) - en to pa translation catalogue (31 entries)

en: photos
pa: ਫੋਟੋ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Do not display
pa: ਨਾ ਦਿਖਾਓ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
