Album Photos (6.0.1) - en to sl translation catalogue (63 entries)

en: photos
sl: fotografije

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Image size
sl: Velikost slike

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Quantity
sl: Količina

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Upload
sl: Nalaganje

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: published
sl: objavljeno

en: Languages
sl: Jeziki

en: Image sizes
sl: Velikosti slik

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Factor
sl: Faktor

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sl: Za iskanje obeh besed uporabi <strong>OR</strong> z velikimi črkami. Na primer, <strong>mačke OR psi</strong>.
