Album Photos (6.0.2) - en to ku translation catalogue (62 entries)

en: photos
ku: وێنەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Upload
ku: بارکردن

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Comment ID
ku: ID ی بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Do not display
ku: پیشان مەدە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Languages
ku: زمانەکان

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Content ranking
ku: ڕیزبه‌ندی ناوه‌ڕۆک

en: Factor
ku: هۆکار

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە
