Album Photos (6.0.2) - en to nl translation catalogue (137 entries)

en: photos
nl: foto's

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Upload
nl: Uploaden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Photos
nl: Foto's

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Desc
nl: Aflopend

en: next
nl: volgende

en: Directory
nl: Map

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Source
nl: Bron

en: published
nl: gepubliceerd

en: Languages
nl: Talen

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: Limit
nl: Limiet

en: Image sizes
nl: Afmetingen van afbeelding

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: previous
nl: vorige

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Photo
nl: Foto

en: Apply
nl: Toepassen

en: Source field
nl: Bronveld

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Grid
nl: Raster

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Images per page
nl: Afbeeldingen per pagina

en: Image upload
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: Sort
nl: Sorteren

en: Pager
nl: Paginering

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: By weight
nl: Op gewicht

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Content ranking
nl: Inhoudsweging

en: Nevermind
nl: Laatmaar

en: Count image views
nl: Tel aantal bezoekers voor de afbeeldingen

en: Increment a counter each time image is viewed.
nl: Verhoog een teller met +1 bij elk bezoek

en: Cover successfully set.
nl: Cover werd succesvol ingesteld

en: Confirm upload
nl: Bevestig upload

en: Create album
nl: Maak een album aan

en: View original image
nl: Bekijk oorspronkelijke afbeelding

en: View image
nl: Bekijk afbeelding

en: Latest images
nl: Laatste foto's

en: You do not have an album yet.
nl: U heeft nog geen albums.

en: Album photos
nl: Foto albums

en: Latest albums
nl: Nieuwste albums

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Access type
nl: Toegangstype

en: Teaser Settings
nl: Teaser-instellingen

en: Image description
nl: Afbeeldingsomschrijving

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: @count comment | @count comments
nl[0]: @count reactie
nl[1]: @count reacties

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Image file ID
nl: Afbeeldingsbestand-ID

en: - All -
nl: - Alle -

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: photo
nl: foto

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Edit @title
nl: Wijzig @title

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Classic
nl: Klassiek

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren

en: View modes
nl: Weergavemodi

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen

en: Field map
nl: Veldtoewijzing

en: Influence
nl: Invloed

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
nl: Invloed is een numerieke vermenigvuldigingsfactor die gebruikt wordt om zoekresultaten te sorteren. Een hoger getal betekent meer invloed op de zoekresultaten, nul betekent geen enkele invloed op de zoekresultaten. Als de getallen worden gewijzigd hoeft de zoekindex niet opnieuw te worden opgebouwd. Wijzigingen hebben onmiddellijk effect.

en: Whether a new revision should be created by default
nl: Of standaard een nieuwe revisie moet worden aangemaakt

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Influence of '@title'
nl: Invloed van '@title'

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
nl[0]: Gebruik minstens één trefwoord om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).
nl[1]: Gebruik minstens één trefwoord, van meer dan @count tekens, om naar te zoeken (leestekens worden genegeerd).

en: Whether the thumbnail downloads should be queued
nl: Of miniatuur-downloads in een wachtrij geplaatst worden

en: Output the URL as text
nl: URL als tekst tonen

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
nl: Schakel dit in om een absolute link te genereren. Vereist als het pad als linkdoel gebruikt wordt.
