Album Photos (6.0.4) - en to lt translation catalogue (97 entries)

en: photos
lt: nuotraukos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Album
lt: Albumas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Upload
lt: Įkelti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: File ID
lt: Failo ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: next
lt: toliau

en: Directory
lt: Katalogas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Source
lt: Šaltinis

en: published
lt: paskelbtas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Limit
lt: Limitas

en: Image sizes
lt: Vaizdo dydis

en: Changed
lt: Pakeista

en: previous
lt: atgal

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Grid
lt: Tinklelis

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> norėdami rašyti komentarus

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Images per page
lt: Vaizdai puslapyje

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: The selected file %name could not be uploaded.
lt: Pasirinktas failas %name, negali būti įkeltas.

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: Factor
lt: Faktorius

en: Nevermind
lt: Tiek to

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Cover
lt: Viršelis

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
