Album Photos (6.0.4) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: photos
mn: гэрэл зурагнууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Quantity
mn: Тоон

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Statistics
mn: Статистик

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Upload
mn: Оруулах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: File ID
mn: Файл ID

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: The selected file %name could not be uploaded.
mn: Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
